MAJOWKAPILATES

AKTYWNA MAJÓWKA Z  PILATES STUDIO ONLINE

TYLKO 64 zł ZA 30 DNI DOSTĘPU

JUŻ DZIŚ WZMOCNIJ CIAŁO I WYSMUKL SYLWETKĘ Z PILATESEM!

Nie potrzebujesz spędzać codziennie godziny na macie.

Możesz rozluźnić napięcia w ciele i wzmocnić mięśnie  również krótkimi ćwiczeniami.

Obniżysz poziom kortyzolu w ciele co spowoduje, że zaczniesz się lepiej wysypiać i koncentrować. 

Nie potrzebujesz specjalnego sprzętu – wystarczy mata do ćwiczeń.

Zyskaj dostęp do zróżnicowanych treningów dostosowanych do Twoich potrzeb.

SKORZYSTAJ Z NIŻSZEJ CENY! ĆWICZ DLA ZDROWIA I DOBREGO SAMOPOCZUCIA!

AKTYWNA MAJÓWKA
Z PILATES STUDIO ONLINE TYLKO 64 zŁ za 30 DNI DOSTĘPU

PILATES STUDIO ONLINE

SKORZYSTAJ Z NAJNIŻSZEJ CENY
Z 20% ZNIŻKĄ I ĆWICZ REGULARNIE

rozluźnij napięcia w ciele i zregeneruj siły!​

Zyskaj dostęp do zróżnicowanych treningów dostosowanych do Twoich potrzeb, nawet jeśli ciężko Ci znaleźć czas na ćwiczenia.

Nie potrzebujesz specjalnego sprzętu – wystarczy mata do ćwiczeń.

Pokażę Ci jak ćwiczyć na miarę swoich możliwości, bezpiecznie, efektywnie i z radością.

pilates-studio-treningi-w-domu

60 treningów pilates
do wyboru

trenuj-w-domu-dla-poczatkujacych

3 poziomy zaawansowania

Dostęp z dowolnego miejsca 24/7

Wsparcie doświadczonej trenerki

Zobacz opinie osób, które już poznały wirtualne Studio Pilatesu:

Stań na macie i zadbaj o swój kręgosłup z
ćwicząc Pilates w domu

Już dziś zacznij ćwiczyć bezpiecznie i efektywnie. Krok po kroku pomogę Ci zrozumieć czego potrzebuje Twoje ciało. 

Pilates Studio to idealne miejsce dla osób początkujących jak i dla tych, którzy lubią aktywność fizyczną i chcą poznać metodę Pilates.

Zrób sobie prezent, zainwestuj w swoje zdrowie i sprawność już teraz!

Dostęp do Pilates Studio Online
na 2 miesiĄCe + 30 dni GRATIS

promocja - 20%

Tylko 64 zł ZA MIESIĄC

192 zł

Cena regularna: 240 zł

60 treningów video

na trzech poziomach zaawansowania, które są dla Ciebie dostępne 24/7. Ty wybierasz, kiedy i gdzie ćwiczysz!

PLANY TRENINGOWE

wzmacniający mięśnie dna miednicy, rozluźniające spięte plecy, plany na każdy miesiąc.

wsparcie trenerki

absolwentki AWF, która od 6 lat uczy kobiety świadomej pracy z ciałem.

Dzięki wspólnym treningom z PSO:

Co zyskasz w Pilates Studio Online?

Pilates to metoda, która pomoże zadbać Ci nie tylko o ciało, ale również o samopoczucie. Regularne treningi dodadzą Ci pewności siebie, odporności psychicznej, poprawią sprawność fizyczną i pozwolą wypracować nowe, pozytywne nawyki, które przeniosą się na wszystkie obszary Twojego życia.

Zredukujesz napięcie w ciele

spowodowane stresem, siedzącym trybem pracy czy wadami postawy

Odzyskasz wewnętrzną siłę i energię

w ciele i umyśle, wzmacniając mięśnie i wyciszając skołatane nerwy

Zatrzymasz się

w "tu i teraz", pozwalając sobie na chwilę oddechu

Nauczysz się ćwiczyć efektywnie

z szacunkiem do możliwości swojego ciała i w krótkim czasie

Znajdziesz sposób na bezpieczny ruch

nawet mimo ograniczeń w ciele, po kontuzjach czy przy nadwadze

Wypracujesz smukłą sylwetkę

w sposób, który będzie z Tobą zgodny

Kim jestem?

Nazywam się Ola Szymańska i uczę świadomej pracy z ciałem. 

Pilates Studio stworzyłam z misją edukacji i pokazywania alternatywy dla intensywnych treningów cardio.

Pilates, który prowadzę sprawdzi się jeśli jesteś przemęczona, przestymulowana czy bolą Cię plecy.

Dzięki mojemu doświadczeniu i wykształceniu stworzyłam Pilates Studio Online – przestrzeń, w której uczę bezpiecznych technik relaksacji ciała i wzmocnienia gorsetu mięśniowego. Jestem absolwentką Warszawskiego AWF oraz certyfikowanym trenerem Pilates od 2016 roku.

Pilates Studio Online to sposób na zdrowsze ciało i spokojniejszy umysł bez wychodzenia z domu.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Z myślą o kobietach, które odczuwają ból w plecach, mają spięte mięśnie, które powodują ból kręgosłupa stworzyłam Pilates Studio Online.

Celem każdego treningu  Pilates jest wyrównanie napięć w mięśniach. Każdy trening w Pilates Studio Online prowadzę metodycznie tak wzmocnić osłabione mięśnie i rozluźnić te nadmiernie napięte. To jedyna droga do życia bez bólu pleców.  Z myślą o takim problemie nagrałam ponad 12 treningów online dostępnych 24/7 i ułożyłam harmonogram treningowy „Przeciwbólowy plan treningowy”.  Jestem przekonana, że to będzie dobry krok w kierunku leczenia stanów bólowych.

Jeśli masz w sobie chęć zmiany, chcesz poznać trening gdzie nie liczy się ilość powtórzeń, a stawiamy na jakość ruchu, odczucia z ciała i bezpieczeństwo wykonania każdej pozycji przygotowawczej to jak najbardziej to wszytko znajdziesz w Pilates Studio. 

Wszystkie treningi prowadzę metodycznie. Zaczynamy od rozgrzewki, która ma na celu przygotować ciało do bardziej zaawansowanych pozycji jednak w Pilatesie nie chodzi o to aby stanąć na głowie. Naszym celem jest praca nad postawą ciała. Efektem ubocznym będzie zdrowa i naturalnie wyszczuplona sylwetka 🙂 Daj sobie miesiąc w PILATES STUDIO aby zobaczyć zmiany. Już po tygodniu je poczujesz !

Pilates będzie dobrym wyborem dla osób, które chcą zacząć się ruszać. Będzie też dobrym wyborem dla osób, które wracają do sprawności po kontuzji,  mają siedzący tryb pracy, ból pleców, zwyrodnienia, wady postawy. Zaczniemy od pracy z oddechem, rozluźnieniem napięć w ciele.  W pilates studio jest ponad 30h zajęć dla początkujących. Zależy mi aby każda osoba początkująca mogła zrozumieć sens i cel tych ćwiczeń.

Pilates to bezpieczna i sprawdzona metoda treningowa, która angażuje mięśnie głębokie i uczy słuchania własnego ciała. W czasie zajęć pracujemy z rozluźnieniem i aktywacją dna miednicy. Zajęcia pilates są więc bezpieczną formą powrotu do pełni sił po porodzie. Mimo wszystko zalecam jednak konsultację z fizjoterapeutką uroginekologiczną przed rozpoczęciem treningów.

Jeśli jesteś aktywną osobą, uprawiasz inne formy aktywności fizycznej, to już po pierwszych 3 treningach poczujesz, na czym polega pilates i jak wprowadza poczucie równowagi i wewnętrznej siły.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną, to daj sobie miesiąc. Bądź regularna i realnie patrz na swój plan tygodnia. Jeśli masz możliwość ćwiczyć np. 2 razy w tygodniu po 30 minut, to już po 8 treningach zobaczysz zmiany w postawie ciała i wyrównanym napięciu.

To trening, w którym liczy się precyzja ruchu i kontrola tego, o co prosimy ciało. To trening, w którym jest czas na przygotowanie pozycji i stabilizację oddechem, jednak dzięki świadomości z łatwością dostosujesz tempo do swojego ciała i kondycji psychofizycznej danego dnia. Oznacza to, że możesz pracować z ciałem w sposób zarówno dynamiczny, jak i bardziej powolny.

Obie formy, poza aspektem fizycznym, w założeniu mają integrować ciało i umysł. W obu tych metodach dużą uwagę przykłada się do oddechu i wykonywania treningu w zgodzie z możliwościami ciała. Elementem praktyki zarówno w pilatesie, jak i vinyasa jodze, jest płynność ruchu i przejścia w ćwiczeniach.

Pilates zawiera w sobie elementy jogi. Kluczowe znaczenie ma w nim neutralne ustawienie miednicy i oddech, który będzie aktywował przeponę. Zwracamy też dużą uwagę na dno miednicy. W jodze jest więcej wygięć, mostków, stania na głowie, czego nie znajdziesz w treningach pilates.

Z takich utartych różnic w nazewnictwie to… często mówi się, że prowadzi się jogę w sali, a o pilatesie mówimy, że ćwiczymy w studio. W jodze są asany, w pilatesie ćwiczenia/pozycje.

Pilates to metoda, którą można praktykować z tzw. dużym sprzętem. Duży sprzęt do praktyki to Reformer, Cadilack, Wunda Chair, Beczka. Z małych przyborów w pilatesie korzystamy z Magic Ring oraz małej piłki. Nie używamy klocków w praktyce pilatesu.

 To program ćwiczeń  którego  celem jest rozluźnić spięte mięśnie. Wzmocnisz mięśnie głębokie i zadbasz o napięcie mięśniowe. Źródłem bólu często jest zaburzenie funkcji mięśni i brak ruchu. Pilates to sposób na zdrowy kręgosłup.