o mnie

o mnie

Nazywam się Ola Szymańska i jestem trenerką zdrowego ruchu.

Od 5 lat uczę kobiety świadomej pracy z ciałem. Stworzyłam platformę treningową PILATES STUDIO ONLINE, żeby pomóc kobietom holistycznie zadbać o ich ciało i duszę, co stanowi dla mnie największą wartość.

W 2016 roku ukończyłam szkołę metody Pilates. Doświadczenie zdobywałam w Hiszpanii i Portugalii, gdzie uczyłam się holistycznego podejścia do ruchu, pracy z napięciem w ciele, emocjami  w profesjonalnych studiach Pilatesu. 

Jestem absolwentką Warszawskiego AWF, gdzie ukończyłam specjalizacje trenera osobistego oraz instruktora fitness.

Swoją przygodę z nauczeniem ruchu i budowaniem wspierających nawyków treningowych zaczęłam od prowadzenia zajęcia z przygotowania motorycznego oraz pracy w MAS QUE PILATES STUDIO.

Treningi Pilates, które prowadzę, to integracja ciała i umysłu

Moje wykształcenie, zainteresowania i wartości zaowocowały założeniem Pilates Studio Online. To platforma treningowa dla kobiet, na której uczę jak w bezpieczny i efektywny sposób wzmocnić i wysmuklić ciało.

odbierz 3 bezpłatne treningi pilates

Nie wiesz, czy pilates będzie dla Ciebie odpowiedni? Chcesz sprawdzić, czy taka forma aktywności przypadnie Ci do gustu? Zapisz się do mojego newslettera i odbierz 3 krótkie treningi dla początkujących – poczuj spokój i siłę w niewiele ponad kwadrans.

.